Contact us

Sending Email...

Valid input required

Kariera

Kariera w Polsce

Łącząc północ i południe, wschód i zachód kontynentu euroazjatyckiego, jesteśmy atrakcyjni dla firm zagranicznych. Międzynarodowe środowisko pozwala pracownikom czerpać z wielokulturowego doświadczenia i daje szerokie możliwości bez względu na to, skąd pochodzisz. Nie zastanawiaj się i po prostu wykorzystaj swoją szansę.

Praca w Nolato Stargard Sp. z o.o. w Polsce

Spółka Nolato Stargard to przyjazne i bezpieczne miejsce pracy

Wierzymy, ze sukces firmy tworzą pracujący w niej ludzie, którzy stanowią najcenniejszą jej wartość. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zgromadzić wokół siebie zaspół, który pomoże nam ten sukces osiągnać. Decydując się na pracę w Nolato Stargard, możesz mieć pewność, że wybierasz stabilne miejsce zatrudnienia. Sprawdź, jak możesz do nas dołączyć i dlaczego warto to zrobić.
Nolato Stargard

HISTORIE PRACOWNIKÓW

Piotr Soroka-starszy technik

Współpracę z firma Nolato Stargard rozpocząłem już jako uczeń szkoły średniej. Na jednej z lekcji automatyki dwóch pracowników działu utrzymania ruchu z Nolato Stargard zaprezentowało firmę jako idealną bazę rozwojową dla młodych, kreatywnych techników. Miałem obawy czy sprostam oczekiwaniom firmy nie mając doświadczenia zawodowego. Moje obawy okazały się bezpodstawne. Firma okazała mi wsparcie, zapewniła szereg odpowiednich szkoleń abym mógł zostać w pełni wykwalifikowanym technikiem. Dziś po pięciu latach pracy w firmie wiem, że podjąłem bardzo dobrą decyzję w wyborze pracy która, przynosi mi każdego dnia ogromną satysfakcję. W firmie Nolato zyskałem nie tylko zatrudnienie, ale też rozwój własnej ścieżki zawodowej, rodzinną atmosferę i wielu przyjaciół.

Przeczytaj wszystkie nasze historie pracowników

Piotr Soroka - Nolato Stargard

Benefity dla pracowników:

Dlaczego warto z nami pracować ?

Stała praca

Nasza firma  to miejsce dla osób, które poszukują pewnej posady. Oferujemy stałą pracę w Stargardzie w zakładzie produkującym wyroby medyczne w czystych warunkach.

Nagrody za frekwencję

Doceniamy gotowość do działania oraz pełne zaangażowanie pracowników naszej spółki. Dlatego, proponujemy również dodatkowe nagrody za wzorową frekwencję.

Darmowe napoje bez ograniczeń

Na terenie spółki znajdują się automaty i dystrybutory z napojami typu: woda gazowana i niegazowana, kawa różnego rodzaju, herbata, barszcz, czekolada itp.

Szczepienia ochronne przeciwko grypie

Spółka zapewnia coroczne szczepienia dla wszystkich chętnych pracowników przeciwko grypie.

Imprezy pracownicze

Atmosfera w pracy ma dla nas szczególne znaczenie, dlatego staramy się  organizować spotkania integracyjne dla naszych pracowników, a są to np. pikniki rodzinne nie tylko dla pracowników spółki, ale całych rodzin, spotkania wigilijne oraz wyjazdy do SPA i na grzyby.

Dofinansowanie do urlopu

W ramach ZFŚS wspieramy pracowników w czasie ich wypoczynku tzw. wczasy pod gruszą

Ubezpieczenie grupowe na życie

Spółka daje możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników oraz ich współmałżonków, partnerów lub dorosłych dzieci.

Nasza firma w Polsce

Stargard, Polska

ul. Usługowa 1
73-110 Stargard
Polska

Telefon: +48 91 573 6362

Kontakt

Zasoby ludzkie

Gotowy na kolejny krok?

Twoja podróż z Nolato zaczyna się tutaj

Nasze etapy procesu rekrutacji

Publikacja ogłoszenia

More

Selekcja/Kontakt

More

Rozmowa kwalifikacyjna

More

Nasze ogłoszenie znajdziesz w zakładce OFERTY PRACY oraz na portalach: www.info.stargard.pl, www.randstad.pl, www.pracuj.pl. Jeśli aktualnie nie prowadzimy żadnej rekrutacji, można do nas wysłać ogólną aplikację.

  1. mailowo: [email protected]
  2. lub na adres : Nolato Stargard Sp. z o.o. ul. Usługowa 1, 73-110 Stargard
  3. lub dostarczyć bezpśrednio do siedziby spółki

W aplikacji należy zaznaczyć, preferowany rodzaj pracy.

Selekcja nadesłanych aplikacji

Spośród nadesłanych do nas CV wybieramy te, które w największym stopniu spełniają wymagania określone w ofercie pracy.

Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

Z wybranymi kandydatami, kontaktujemy się telefonicznie. Rozmowa ma na celu poznanie oczekiwań kandydata. Jeśli są zbieżne z tym, co możemy zaoferować, zapraszamy na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną do siedziby naszej firmy.

Celem rozmowy kwalifikacyjnej jest lepsze poznanie kandydata, jego motywacji i aspiracji zawodowych.

Dodatkowy zakres rekrutacji

Oprócz rozmowy kwalifikacyjnej mogą pojawić się dodatkowe etapy rekrutacji:
  • test wiedzy
  • test znajomości języka angielskiego
  • zadania, badające umiejętności kandydata

Rozmowa z przyszłym przełożonym

Wybrani kandydaci są rekomendowani na spotkanie z bezpośrednim przełożonym.

Decyzja o wyborze kandydata:

Z osobą, z którą chcielibyśmy rozpocząć wspołpracę, kontaktujemy się telefonicznie, by przedstawić ostateczną ofertę pracy.