Contact us

Sending Email...

Valid input required

NYITOTT POZÍCIÓK

Operátor

Olyan motivált jelentkezőket keresünk, akik szeretnének részesei lenni a skandináv cégkultúrának, egy jó csapatnak és elkötelezettséget éreznek a minőség, a precizitás, valamint a szakmai kihívások teljesítése iránt.

Cégünk, a Nolato Magyarország Kft., a Nolato cégcsoport tagja, amely világszínvonalú gépparkkal rendelkezik. Az új technológiák alkalmazásának, az innovációnak, az elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és a partnerkapcsolatoknak köszönhetően, kiváló minőséget és vevői elégedettséget értünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik. Ipari- és tisztaszobai gyártóüzemünk gyógyászati és higiéniás termékeket, valamint orvostechnikai eszközöket gyárt.

Folyamatosan bővítjük állományunkat, amelynek 40 százaléka törzsgárda tagsággal rendelkezik, aminek köszönhetően mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb cégévé váltunk. Dolgozóink képzése, motiválása, hosszú távú elkötelezése a célunk és ennek érdekében minden feltételt megteremtünk. Légkondicionált csarnokainkban kiváló munkakörülmények között folyik a gyártás már 20 éve.

Főbb feladatok:

- Gyorsan betanulható, könnyű, fizikai munka

- Egészségügyi műanyag termékek összeszerelése, csomagolása, minőségi válogatása és ellenőrzése

Álláshoz tartozó elvárások:

- 8 általános, szakmunkás- vagy szakközépiskolai végzettség

- Szakmai tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

- Környékbeli lakóhely

- Pontos és precíz munkavégzés, kézügyesség

- Állóképesség és monotonitástűrés

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem, jelentős béren kívüli juttatásokkal (Cafeteria)

- Beválási bónusz a próbaidő alatt, műszakpótlékok, fizetett túlórák és ajánlási bónusz

- Vidékieknek 100 %-os bérlettámogatás vagy ingyenes buszjárat

- Biztonság, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség

- Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes és légkondicionált csarnokok

Munkarend:

- Folyamatos munkavégzés, 12 órás műszakokban

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár, Hungary

Jelentkezési határidő

December 31, 2024

Kapcsolat

Nolato Magyarország - HR Osztály [email protected]