Contact us

Sending Email...

Valid input required

NYITOTT POZÍCIÓK

Automatizálási mérnök

Olyan motivált jelentkezőket keresünk, akik szeretnének részesei lenni a skandináv cégkultúrának, egy jó csapatnak és elkötelezettséget éreznek a minőség, a precizitás, valamint a szakmai kihívások teljesítése iránt.

Cégünk, a Nolato Magyarország Kft., a Nolato cégcsoport tagja, amely világszínvonalú gépparkkal rendelkezik. Az új technológiák alkalmazásának, az innovációnak, az elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és a partnerkapcsolatoknak köszönhetően, kiváló minőséget és vevői elégedettséget értünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik. Ipari- és tisztaszobai gyártóüzemünk gyógyászati és higiéniás termékeket, valamint orvostechnikai eszközöket gyárt.

Folyamatosan bővítjük állományunkat, amelynek 40 százaléka törzsgárda tagsággal rendelkezik, aminek köszönhetően mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb cégévé váltunk. Dolgozóink képzése, motiválása, hosszú távú elkötelezése a célunk és ennek érdekében minden feltételt megteremtünk. Légkondicionált csarnokainkban kiváló munkakörülmények között folyik a gyártás már 20 éve.

Főbb feladatok:

- Projekt fázisban: új termék gyártásával kapcsolatos automatizálási feladatok támogatása
- Szériagyártásban: automatizált-robotizált gyártócellákkal kapcsolatos hatékonyságnövelés és problémamegoldás
- Automatizálási projektek vezetése, URS dokumentumok elkészítése, potenciális beszállítók értékelése, kiválasztása
- Új berendezések üzembehelyezésének támogatása, validációs technikák ismerete és megfelelő alkalmazása , szükséges dokumentációk elkészítése, kezelése
- Meglévő berendezések fejlesztése automatizálási szempontból
- Egyéb automatizálási feladatok

Álláshoz tartozó elvárások:

- Gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség (Előny: robotika, automatizálási szakirány)
- Több éves munkatapasztalat automatizálás területén
- Tapasztalat robot- és PLC programozásban
- Hajlandóság külföldi kiküldetéseken, betanulásokon való részvételre
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- Átlagon felüli problémamegoldó képesség, célorientáltság, kreativitás és önállóság
- Pozitív személyiség, csapatjátékos, kiváló kommunikáció

Ami kínálunk:

- Versenyképes jövedelem, magas béren kívüli juttatási csomag
- Beválási bónusz a próbaidő alatt
- Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes légkondicionált csarnokok
- Pozitív, skandináv cégkultúra

Egyéb előnyök:

- Ösztönző- és karrierprogramok, tréningek, képzések
- Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal
- Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai u. 3.

Munkaidő:

Kötetlen - napi 8 órás munkavégzés

Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével, kérjük, regisztráljon adatbázisunkba!

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár, Hungary

Jelentkezési határidő

August 31, 2024

Kapcsolat

Nolato Magyarország Kft. - HR Osztály [email protected]