Contact us

Sending Email...

Valid input required

NYITOTT POZÍCIÓK

Logisztikai asszisztens - Nolato EMC Kft.

Olyan motivált jelentkezőket keresünk, akik szeretnének részesei lenni a skandináv cégkultúrának, egy jó csapatnak és elkötelezettséget éreznek a minőség, a precizitás, valamint a szakmai kihívások teljesítése iránt.

A Nolato EMC Kft. az 1938-ban Svédországban alapított Nolato cégcsoport tagja. Világszerte már 25 telephelyen, több mint 9000 fő munkavállalóval és világszínvonalú gépparkkal rendelkezünk. Az új technológiák alkalmazásának, az elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és a remek partner kapcsolatoknak köszönhetően, kiváló minőséget és vevői elégedettséget érünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik.

A cégcsoport 2018 márciusában, magyar vezetőséggel indította el a legújabb telephelyet, amely légkondicionált üzemcsarnokkal, raktárral és irodákkal rendelkezik. A gyártósorokon világszínvonalú és környezettudatos technológiát alkalmazunk. A piacvezető telekommunikációs termékekhez tömítéseket gyártunk, de emellett szilikon termékek is készülnek Győrben. A Nolato EMC Kft. 2022. áprilisától Mosonmagyaróvárra teszi át székhelyét.

Főbb feladatok:

- A beérkezett vevői rendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

- A vevői rendelések lebonyolítása, a szállítási határidők ellenőrzése

- Napi kapcsolattartás a vevőkkel

- A termelési tervek, valamint a hozzá kapcsolódó munkarendelések megfelelő időben történő kiadása

- Szoros együttműködése a Termeléstervező Kollégával

- Új vevők, cikkszámok, technológiai adatok rögzítése, BOM adatok felvitele és frissítése

- Munkaügyi adminisztrációval, a HR szoftverrel kapcsolatos ügyintézés ellátása

Álláshoz tartozó elvárások:

- Középfokú szakirányú végzettség

- Legalább 3 éves szakmai tapasztalat: termelés és/ vagy logisztika, termelővállalati területen

- Kiváló PC ismeretek - MS Office alkalmazások erős ismerete szüksége

- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban

- Vevőorientált beállítottság és magatartás

- Kiváló kommunikációs és szervezési készség, konstruktív megoldókészség, kitartá

- Önálló, precíz munkavégzés, csapatban való együttműködéssel

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem, jelentős cafetéria juttatásokkal

- Beválási bónusz a próbaidő alatt, műszakpótlékok, fizetett túlórák, ajánlási bónusz

- Biztonság, stabilitás, hosszú távú munka

- Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes, légkondicionált csarnokok

- Pozitív, humánus, skandináv cégkultúra, magyar vezetés

Munkarend:

Napi 8 órás munkavégzés, hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai u. 3.

Jelentkezni a fizetési igény megjelölésével, a Nolato Karrieroldalán lehet.

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár, Hungary

Jelentkezési határidő

August 31, 2022

Kapcsolat

Nolato EMC Kft. - HR Osztály [email protected]