Contact us

Sending Email...

Valid input required

NYITOTT POZÍCIÓK

Logisztikai munkatárs - Nolato EMC Kft.

Olyan motivált jelentkezőket keresünk, akik szeretnének részesei lenni a skandináv cégkultúrának, egy jó csapatnak és elkötelezettséget éreznek a minőség, a precizitás, valamint a szakmai kihívások teljesítése iránt.

A Nolato EMC Kft. az 1938-ban Svédországban alapított Nolato cégcsoport tagja. Világszerte már 30 telephelyen, több mint 9000 fő munkavállalóval és világszínvonalú gépparkkal rendelkezünk. Az új technológiák alkalmazásának, az elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és a remek partner kapcsolatoknak köszönhetően, kiváló minőséget és vevői elégedettséget érünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik.

A cégcsoport 2018 márciusában, magyar vezetőséggel indította el a legújabb telephelyet, amely légkondicionált üzemcsarnokkal, raktárral és irodákkal rendelkezik. A gyártósorokon világszínvonalú és környezettudatos technológiát alkalmazunk. A piacvezető telekommunikációs termékekhez tömítéseket gyártunk, de emellett szilikon termékek is készülnek a gyártócsarnokban.

Főbb feladatok:

- Anyagmozgások, selejtezések figyelése
- Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a társosztályokkal
- Előrejelzés kezelése
- Új vevői rendelések visszaigazolása, PO-k kezelése a vállalatirányítási rendszerben
- Gyártási utasítások kiadása, azok nyomon követése
- Termelési terv készítése, folyamatos karbantartása
- Termelési folyamat napi szintű nyomon követése
- Kapacitástervezés
- Adatszolgáltatás társosztályok és vevők felé
- Termékstruktúrák rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe, a gyártási alapadatok kezelése
- Vevői rendelések alapján a szükséges alap,- segéd,- és csomagolóanyagok beszerzése
- Megrendelések lebonyolítása, szállítási határidők ellenőrzése, beszerzési árak folyamatos felülvizsgálata
- Beszerzési rendelések tervezése és visszaigazolásának rögzítése a vevői igények és az anyagszükséglet-tervezés alapján
- Számlák és szállítólevelek ellenőrzése

Álláshoz tartozó elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Legalább 3 éves szakmai tapasztalat: termelés és/vagy logisztika, termelővállalati területen
- Kiváló PC ismeretek - MS Office alkalmazások erős ismerete szükséges
- Statisztikai ismeretek előnyt jelentenek
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete
- Vevőorientált beállítottság és magatartás
- Kiváló kommunikációs és szervezési készség, konstruktív megoldókészség, kitartás
- Önálló, precíz munkavégzés, csapatban való együttműködéssel

 Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem, jelentős cafetéria juttatásokkal
- Beválási bónusz a próbaidő alatt, műszakpótlékok, fizetett túlórák, ajánlási bónusz
- Biztonság, stabilitás, hosszú távú munka
- Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes, légkondicionált csarnokok
- Pozitív, humánus, skandináv cégkultúra, magyar vezetés

Munkarend:

Napi 8 órás munkavégzés, hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai u. 3.

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzával, a bérigény megjelölésével, regisztráljon adatbázisunkba!

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár, Hungary

Jelentkezési határidő

October 31, 2022

Kapcsolat

Nolato EMC Kft. - HR Osztály [email protected]