Contact us

Sending Email...

Valid input required

NYITOTT POZÍCIÓK

Műszakvezető (Medical terület)

Olyan motivált jelentkezőket keresünk, akik szeretnének részesei lenni a skandináv cégkultúrának, egy jó csapatnak és elkötelezettséget éreznek a minőség, a precizitás, valamint a szakmai kihívások teljesítése iránt.

Cégünk, a Nolato Magyarország Kft., a Nolato cégcsoport tagja, amely világszínvonalú gépparkkal rendelkezik. Az új technológiák alkalmazásának, az innovációnak, az elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és a partnerkapcsolatoknak köszönhetően, kiváló minőséget és vevői elégedettséget értünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik. Ipari- és tisztaszobai gyártóüzemünk gyógyászati és higiéniás termékeket, valamint orvostechnikai eszközöket gyárt.

Folyamatosan bővítjük állományunkat, amelynek 40 százaléka törzsgárda tagsággal rendelkezik, aminek köszönhetően mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb cégévé váltunk. Dolgozóink képzése, motiválása, hosszú távú elkötelezése a célunk és ennek érdekében minden feltételt megteremtünk. Légkondicionált csarnokainkban kiváló munkakörülmények között folyik a gyártás már 20 éve.

Főbb feladatok:

- A műszakban dolgozók munkájának megszervezése, irányítása és ellenőrzése, a vállalati és vevői igényeknek való megfelelés céljából

- Gépek, berendezések, szerszámok szakszerű üzemeltetésének felügyelete

- A gyártási programok és a hozzá tartozó technológiai-, minőségi- és egyéb utasítások betartatása

- A műszak kezdésekor a gyártás átvétele, az összes gyártásban levő termék ellenőrzése, minősítése

- A műszak indítási feladatok elvégzése, mintadarabok készítése és minősítése

A hozzá beosztott dolgozók feladatainak meghatározása, a dolgozók oktatása és a munkavégzés rendszeres ellenőrzése, számonkéré

Minőségi problémák megszüntetése és fejlesztési tevékenység

A műszak során a szükséges adminisztráció elvégzése

Kapcsolattartás a részlegvezetővel és a társosztályokkal

Álláshoz tartozó elvárások:

- Középfokú végzettség

Műszaki beállítottság előnyt jelent

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

Szakirányú szakmai tapasztalat hasonló gyártócégnél és vezetői gyakorlat (műszakvezető vagy csoportvezető)

- Vezetői attitűd és -készségek, határozott, de humánus bánásmód

- Célorientált szemlélet, problémamegoldó képesség

- Kitartás, megbízhatóság, rugalmasság, szorgalom és tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem, magas béren kívüli juttatási csomag

- Beválási bónusz a próbaidő alatt

- Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes légkondicionált csarnokok

- Pozitív, humánus, skandináv cégkultúra

Egyéb előnyök:

- Ösztönző- és karrierprogramok, tréningek, képzések

- Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal

- Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai u. 3.

Munkaidő:

12 órás, folyamatos műszak - tervezhető munkarenddel

Magyar nyelvű önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével, kérjük, regisztráljon adatbázisunkba.

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár, Hungary

Jelentkezési határidő

October 31, 2024

Kapcsolat

Nolato Magyarország Kft. - HR Osztály [email protected]