Contact us

Sending Email...

Valid input required

NYITOTT POZÍCIÓK

Fröccsöntő gépbeállító - Nolato EMC Kft.

Olyan motivált jelentkezőket keresünk, akik szeretnének részesei lenni a skandináv cégkultúrának, egy jó csapatnak és elkötelezettséget éreznek a minőség, a precizitás, valamint a szakmai kihívások teljesítése iránt.

A Nolato EMC Kft. az 1938-ban Svédországban alapított Nolato cégcsoport tagja. Világszerte már 25 telephelyen, több mint 9000 fő munkavállalóval és világszínvonalú gépparkkal rendelkezünk. Az új technológiák alkalmazásának, az elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és a remek partner kapcsolatoknak köszönhetően, kiváló minőséget és vevői elégedettséget érünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik.

A cégcsoport 2018 márciusában, magyar vezetőséggel indította el a legújabb telephelyet, amely légkondicionált üzemcsarnokkal, raktárral és irodákkal rendelkezik. A gyártósorokon világszínvonalú és környezettudatos technológiát alkalmazunk. A piacvezető telekommunikációs termékekhez tömítéseket gyártunk, de emellett szilikon termékek is készülnek Győrben.

A Nolato EMC Kft. 2022. áprilisától Mosonmagyaróvárra tette át székhelyét.

Főbb feladatok:

- Arburg gépek beállítása

- Kisebb karbantartási feladatok elvégzése

- Szerszámcsere végrehajtása

- A fröccsöntő gépek zavartalan működésének biztosítása, a gépek szabályos kezelése

Álláshoz tartozó elvárások:

- Érettségi/ szakközépiskolai/ szakiskolai végzettség

- Több éves fröccsöntő gépbeállítói tapasztalat,elsősorban Arburg gépeken

- Battenfeld, Demag és Engel berendezések felhasználói szintű ismerete előnyt jelent

- Szilikon termékek gyártásában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Készségek és személyes tulajdonságok:

- Műszaki beállítottság és gépismeret

- Önálló munkavégzés, precizitás, szorgalom és tanulási hajlandóság

- Stressz- és monotonitástűrő képesség, problémamegoldó készség,

- Kitartás, megbízhatóság, állóképesség és rugalmasság

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem, jelentős Cafetéria juttatásokkal

- Beválási bónusz a próbaidő alatt

- Biztonság, stabilitás, hosszú távú munka

- Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes, légkondicionált csarnok

- Pozitív, skandináv cégkultúra, magyar vezetés

Munkarend:

2 műszakos munkavégzés, napi 8 órában, hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai u. 3.

Jelentkezni a [email protected] e-mail címen vagy a Nolato weboldalán lehet.

Mosonmagyaróvár

Mosonmagyaróvár, Hungary

Jelentkezési határidő

December 31, 2022

Kapcsolat

Nolato EMC Kft. - HR Osztály [email protected]