Contact us

Sending Email...

Valid input required

OTWARTE STANOWISKA

Pracownik magazynu

Nolato Stargard Sp. z o.o. od 01.09.2016 roku jest częścią szwedzkiej Grupy Nolato; specjalizujemy się w montażu i inspekcji wyrobów medycznych, szlifowaniu i polerowaniu implantów oraz w jałowym i niejałowym rozlewie płynów (fillingu).

W Stargardzie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wymagania:

 - wykształcenie minimum zawodowe,

 - zaangażowanie, punktualność, sumienność,

 - dokładność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

 - chęć do pracy,

 - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

 - umiejętność pracy w zespole,

 - podstawowa obsługa komputera,

 - mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

 - prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

 - załadunek, rozładunek i rozmieszczenie dostaw w magazynie,

 - wydawanie i przyjmowanie materiałów z i do magazynu,

 - dbałość o utrzymanie porządku i płynność pracy w magazynie,

 - przeprowadzanie inwentaryzacji,

 - prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Oferujemy:

 - zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

 - pracę w międzynarodowym środowisku pracy,

 - zapewniamy szkolenia na stanowisku pracy oraz odzież roboczą,

 - premię motywacyjną,

 - darmowe napoje,

 - świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Location

Stargard, Poland

July 06, 2022

Contact person

Monika Grzesiecka [email protected]