Contact us

Sending Email...

Valid input required

OTWARTE STANOWISKA

Specjalista ds. jakości dla nowych projektów

Nolato Stargard Sp. z o.o. od 01.09.2016 roku jest częścią szwedzkiej Grupy Nolato; specjalizujemy się w montażu i inspekcji wyrobów medycznych, szlifowaniu i polerowaniu implantów oraz w jałowym i niejałowym rozlewie płynów (fillingu).

W Stargardzie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wymagania:

 - wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria jakościowa, inżynieria materiałowa, chemia, budowa maszyn, inżynieria produkcji)

 - znajomość narzędzi jakościowych (8D, FMEA, Plan Kontroli, MSA),

 - komunikatywność, otwartość oraz umiejętność pracy w zespole,

 - zorientowanie na myślenie procesowe, efektywność i rozwiązywanie problemów,

 - zdolności analityczne,

 - posługiwanie się sprzętem kontrolno-pomiarowym,

 - mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej,

 - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

 - mile widziana umiejętność pracy w środowisku CAD oraz MINITAB,

 - doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Zakres obowiązków:

 - praca w środowisku programu MINITAB,

 - praca w środowisku 2d/3d CAD

 - praca z dokumentacją jakościową m.in. FMEA, Plan kontroli, raport 8D, itp.

 - uczestnictwo w spotkaniach projektowych, wdrażaniu nowych komponentów w tworzyw sztucznych i form wtryskowych

 - wdrażanie nowych projektów (dokumentacja jakościowa, pomiary, analiza danych),

 - współpraca z innymi działami w celu poprawy jakości procesów i wyrobów,

 - nadzór nad zbieraniem danych, analiza wyników oraz opracowywanie statystyk i raportów,

 - identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji,

 - proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach,

 - kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja).

Oferujemy:

 - zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

 - pracę w międzynarodowym środowisku pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

 - szkolenia na stanowisku pracy,

 - premię motywacyjną,

 - darmowe napoje,

 - świadczenia z ZFŚS.

Zgłoszenia (CV ) prosimy kierować na adres e-mail [email protected] z dopiskiem

Specjalista ds.  jakości dla nowych projektów

Location

Stargard, Poland

July 06, 2022

Contact person

Monika Grzesiecka [email protected]