Contact us

Sending Email...

Valid input required

OTWARTE STANOWISKA

Technik

Nolato Stargard Sp. z o.o. od 01.09.2016 roku jest częścią szwedzkiej Grupy Nolato; specjalizujemy się w montażu i inspekcji wyrobów medycznych, szlifowaniu i polerowaniu implantów oraz w jałowym i niejałowym rozlewie płynów (fillingu).

W Stargardzie poszukujemy pracownika na stanowisko:

 TECHNIK

Zakres obowiązków:

- utrzymanie maszyn w ciągłej sprawności ruchowej i technicznej,

- eksploatacja, obsługa i konserwacja maszyn zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,

- bieżące usuwanie awarii, naprawy i remonty maszyn,

- współpraca z serwisami zewnętrznymi,

- wsparcie transferów i uruchomień nowych maszyn.

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne,

- znajomość zagadnień elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych,

- umiejętność diagnozowania usterek,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań,

- mile widziane uprawnienia SEP E1 (eksploatacyjne),

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- pracę w międzynarodowym środowisku pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- szkolenia na stanowisku pracy,

- premię motywacyjną,

- darmowe napoje,

- dodatkowe świadczenia z ZFŚS.

Stargard

Stargard, Poland

October 31, 2021

Contact person

Monika Grzesiecka rekrutacja.stargard@nolato.com