Contact us

Sending Email...

Valid input required

NYITOTT POZÍCIÓK

Fröccsöntő mérnök

Olyan motivált jelentkezőket keresünk, akik szeretnének részesei lenni a skandináv cégkultúrának, egy jó csapatnak és elkötelezettséget éreznek a minőség, a precizitás, valamint a szakmai kihívások teljesítése iránt.

Cégünk, a Nolato Magyarország Kft., a Nolato cégcsoport tagja, amely világszínvonalú gépparkkal rendelkezik. Az új technológiák alkalmazásának, az innovációnak, az elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és a partnerkapcsolatoknak köszönhetően, kiváló minőséget és vevői elégedettséget értünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik. Ipari- és tisztaszobai gyártóüzemünk gyógyászati és higiéniás termékeket, valamint orvostechnikai eszközöket gyárt.

Folyamatosan bővítjük állományunkat, amelynek 40 százaléka törzsgárda tagsággal rendelkezik, aminek köszönhetően mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb cégévé váltunk. Dolgozóink képzése, motiválása, hosszú távú elkötelezése a célunk és ennek érdekében minden feltételt megteremtünk. Légkondicionált csarnokainkban kiváló munkakörülmények között folyik a gyártás már 20 éve

Pozíciónkra hölgyek jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:

- A projekt fázisban a termék gyártásának előkészítése

- Termék validációja és átadása szériagyártásra

- Folyamatos fejlesztés, hatékonyság növelése és problémamegoldás

- Új gépek és eszközök beszerzésének mérnöki előkészítése

Álláshoz tartozó elvárások:

- Fröccsöntő mérnök végzettség, több éves műanyag fröccsöntési tapasztalat

- Projekt és gyártmány bevezetési tapasztalatok

- Validációs technikák ismerete és megfelelő alkalmazása

- Termelés optimalizáló és fejlesztő technikák ismerete és alkalmazása

- LEAN szemlélet ismerete

- Tisztaterű fröccsöntési követelmények ismerete és alkalmazása előny

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

- Átlagon felüli problémamegoldó képesség, célorientáltság, kreativitás, önállóság

- Pozitív személyiség, csapatjátékos, kiváló kommunikáció

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem, magas béren kívüli juttatási csomag

- Beválási bónusz a próbaidő alatt

- Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes légkondicionált csarnokok

- Pozitív, humánus skandináv cégkultúra, magyar vezetés, rugalmas munkaidő

Egyéb előnyök:

- Ösztönző- és karrierprogramok, tréningek, képzések

- Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal

- Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár, Hungary

Jelentkezési határidő

June 30, 2024

Kapcsolat

Nolato Magyarország - HR Osztály [email protected]